Free Shipping
Free Shipping
$870.19
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 335472
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 335472 Track Weldment Front Rl E64 Erk 12
Item:
#1457225
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 335472 |
| Manufacturer Part # | 335472 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 44" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 335472 Track Weldment Front Rl E64 Erk 12
$870.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 335472 Track Weldment Front Rl E64 Erk 12