Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 339711 Wash Manifold
Item:
#1457236
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 339711 |
| Manufacturer Part # | 339711 |
| Height | 6" |
| Width | 31" |
| Depth | 35" |
| Weight | 5.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 339711 Wash Manifold
$595.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 339711 Wash Manifold