Free Shipping
Free Shipping
$2,166.24
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 414374 Pump/motor Assy 2hp Rh 208 480v 60hz 3ph
Item:
#1199124
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 414374 |
| Manufacturer Part # | 414374 |
| Height | 12.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Champion 414374 Pump/motor Assy 2hp Rh 208 480v 60hz 3ph
$2,166.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 414374 Pump/motor Assy 2hp Rh 208 480v 60hz 3ph