$59.74
$83.70
Compare Price
You save
$23.96
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion aftermarket .
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 512539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 512539 Rocker Switch Dpdt
Item:
#1192471
Technical details
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 512539 |
| Manufacturer Part # | 512539 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
Champion 512539 Rocker Switch Dpdt
$59.74
$83.70
You save
$23.96
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 512539 3 Position (6) 1-4" Tab Term 16a/250vac
