Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion B504868
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion B504868 882 Tail Sprocket 1 1/4 Bore Keyed A
Item:
#1457335
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | B504868 |
| Manufacturer Part # | B504868 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion B504868 882 Tail Sprocket 1 1/4 Bore Keyed A
About this item
Product Details
Product Details
Champion B504868 882 Tail Sprocket 1 1/4 Bore Keyed A