Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion B505642-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion B505642-12 12" Rexnord Mattop Blt 7966 St
Item:
#1457186
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | B505642-12 |
| Manufacturer Part # | B505642-12 |
| Height | 6.65" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 15.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion B505642-12 12" Rexnord Mattop Blt 7966 St
About this item
Product Details
Product Details
Champion B505642-12 12" Rexnord Mattop Blt 7966 St
