Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion CHA108043 Curtain
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA108043 |
| Manufacturer Part # | CHA108043 |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA108043 Short Curtain, 24" 13-1/4", Champion 100hdpw 106pw 108hdpw 110ffpw 120hdpw 64, 66pw 70ffpw 72 76pw 80drwshdpw 80ffpw 80hdpw 84, 86pw 90ffpw 90hdpw 94ffpw 94pw Usn-72
