Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion CHA113861-S Bearing Housing W/ Seal
Item:
#1198921
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA113861-S |
| Manufacturer Part # | CHA113861-S |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Champion CHA113861-S Bearing Housing W/ Seal
$443.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA113861-S Bearing Housing W/ Seal
