$47.99/Case
$82.80
Compare Price
You save
$34.81
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chef Master 90261 Griddle Scraper High Heat Handle 4"
Item:
#1749226
Technical details
| Manufacturer | Chef Master |
|---|---|
| Model Number | 90261 |
| Manufacturer Part # | 90261 |
| Height | 12.32" |
| Width | 1.26" |
| Depth | 5.07" |
| Weight | 3.5 lbs |
| UPC | 076903902611 |
Chef Master 90261 Griddle Scraper High Heat Handle 4"
$47.99/Case
$82.80
You save
$34.81
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Chef Master, 90261, Griddle Scraper, high heat handle, 4"

