$59.99/Case
$103.56
Compare Price
You save
$43.57
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chef Master 90312 4" Pizza Cutter
Item:
#1998225
Technical details
| Manufacturer | Chef Master |
|---|---|
| Model Number | 90312 |
| Manufacturer Part # | 90312 |
| Height | 10.63" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 4.07 lbs |
| UPC | 076903903120 |
Chef Master 90312 4" Pizza Cutter
$59.99/Case
$103.56
You save
$43.57
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Chef Master, 90312, 4" Pizza Cutter

