Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Chicago Faucet 1277DAB Repair Kit Faucet
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 1277DAB |
| Manufacturer Part # | 1277DAB |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 1277DAB Faucet Repair Kit By Chicago, Includes 2 Ea Gaskets Seat O-rings Seat Washers Packings, Packing O-rings Sleeve O-rings Hard Seat Washers, Stem O-rings 4 Packing Washers, Leadfree Yes, Prop 65 Warning, This Product Can Expose You To Chemicals Including Lead [basis, For Listing Changed Effective November Lead And Lead Compounds, Which Are Known To The State Of California To Cause Cancer And, Birth Defects Or Other Reproductive Harm., Weight 0.058 Lb

