Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 317-PRJKCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet 317-PRJKCP Handle Wrist Pair Chicago
Item:
#1129274
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 317-PRJKCP |
| Manufacturer Part # | 317-PRJKCP |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet 317-PRJKCP Handle Wrist Pair Chicago
$123.75
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 317-PRJKCP Material Brass, Includes Index Buttons Screws, Plating Chrome-plated, Type 4" Wrist Blades

