Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 369-JKCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet 369-JKCP Handle Single Lever
Item:
#1151461
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 369-JKCP |
| Manufacturer Part # | 369-JKCP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Weight | 0.14 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 369-JKCP Handle Single Lever
