Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet 377-XTLHJKABNF Cartridge Long Lh
Item:
#1193237
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 377-XTLHJKABNF |
| Manufacturer Part # | 377-XTLHJKABNF |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet 377-XTLHJKABNF Cartridge Long Lh
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 377-XTLHJKABNF Cartridge Long Lh