Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 613-AABCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet 613-AABCP Faucet Add On 9.5"spt Chicago
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 613-AABCP |
| Manufacturer Part # | 613-AABCP |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 613-AABCP Material Brass, Length 9 1/2", 242 Mm, Height 12 1/4", 311 Mm, Includes Base Adaptor And 1 1/16"-18 Nut, National Pipe Thread 3/8" Female Outlet For Pre-rinse Tube, Plating Chrome-plated, Thread 18 Female Inlet, Inlet 1 1/6" Female, 3/8"

