Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet 802-665ABCP Faucet Lavatory 4" Ctr D Metering
Item:
#1286103
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 802-665ABCP |
| Manufacturer Part # | 802-665ABCP |
| Height | 2.88" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 3.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet 802-665ABCP Faucet Lavatory 4" Ctr D Metering
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 802-665ABCP Faucet Lavatory 4" Ctr D Metering