Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 802VCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet 802VCP Faucet Lav Leadfree 4" 4"spt
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 802VCP |
| Manufacturer Part # | 802VCP |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 802VCP Length 2 1/4", 4" Spout, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Nps, Lead Free Y, Centers 4" Deck

