Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 83-44NF
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet 83-44NF Hose Pre Rinse W/hndl 44"chi
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 83-44NF |
| Manufacturer Part # | 83-44NF |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 83-44NF Material Stainless Steel, Length 44", Includes Handle (2) Adaptors (2) Rubber Washers, National Pipe Thread 3/8", Thread 3/4"-14, Lead Free Y

