Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Chicago Faucet 90002 Scraper Griddle Chef Master
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 90002 |
| Manufacturer Part # | 90002 |
| Height | 7" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 90002 Material Aluminum Heavy Duty Die Cast, Length 18" Overall, 457 Mm Overall, Includes 5 1/2" (140mm) Double-edged Stainless Steel Blade
