Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 919-38JK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet 919-38JK Shank Guide Pre Rinse Chicago
Item:
#1129283
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 919-38JK |
| Manufacturer Part # | 919-38JK |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet 919-38JK Shank Guide Pre Rinse Chicago
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 919-38JK Material Brass, Length 3", Outer Diameter 1 1/16", National Pipe Thread 3/8", Plating Chrome-plated, Lead Free Y

