FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 919-XKCAB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet 919-XKCAB Pre Rinse Assy Deck Mt Leadfre
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 919-XKCAB |
| Manufacturer Part # | 919-XKCAB |
| Height | 5.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet 919-XKCAB Material Brass, Height 44", Outer Diameter 1 1/16", Includes Hardware Hook Spray Head Hose W/ Handle, Spring, National Pipe Thread 1/4", Plating Chrome-plated, Lead Free Y, Centers 4", Gallons Per Minute 1.25

