Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CGFT334CP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet CGFT334CP Faucet Wok (leadfree)
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | CGFT334CP |
| Manufacturer Part # | CGFT334CP |
| Height | 5.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet CGFT334CP Material Brass, Length 22", 12" Spout, Plating Chrome-plated, Type Wall, Inlet 1/2" Npt, Lead Free Y

