Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for T&S Brass .
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass CGFT49-5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet CGFT49-5 Nut Tailpiece 1/2" Npt F
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | CGFT49-5 |
| Manufacturer Part # | CGFT49-5 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet CGFT49-5 Material Brass, Inner Diameter 9/16", 14 Mm, Outer Diameter 7/8", 22 Mm, Thread 1/2" Female

