$91.52
$103.57
Compare Price
You save
$12.05
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CGFT671XJKABNF
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet CGFT671XJKABNF Cartridge Mvp
Item:
#1151851
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | CGFT671XJKABNF |
| Manufacturer Part # | CGFT671XJKABNF |
| Height | 2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet CGFT671XJKABNF Cartridge Mvp
$91.52
$103.57
You save
$12.05
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet CGFT671XJKABNF Mvp Cartridge
