$101.78
$106.74
Compare Price
You save
$4.96
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet CGFTL9 Spout 9" Chicago
Item:
#1129279
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | CGFTL9 |
| Manufacturer Part # | CGFTL9 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Chicago Faucet CGFTL9 Spout 9" Chicago
$101.78
$106.74
You save
$4.96
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet CGFTL9 Spout 9" Chicago