Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E12JKABCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Chicago Faucet E12JKABCP Aerator Softflo Outlet
Item:
#1151852
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | E12JKABCP |
| Manufacturer Part # | E12JKABCP |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet E12JKABCP Gpm 2.2, Thread 13/16-27 Uns Male Thread
