Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E2605JKCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet E2605JKCP Aerator Econo Flo Leadfree
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | E2605JKCP |
| Manufacturer Part # | E2605JKCP |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet E2605JKCP Material Brass, Outer Diameter 13/16", Plating Chrome-plated, Thread 13/16-24 Female, Lead Free Y, Depth 7/16", Gallons Per Minute 0.5, Liters Per Minute 1.9
