KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L12JKABCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet L12JKABCP Spout 12" Chicago
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | L12JKABCP |
| Manufacturer Part # | L12JKABCP |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet L12JKABCP 12in Faucet Spout, Gpm 2.2, Inside Diameter 1/2in, Leadfree Yes, Length 12in, Lpm 8.3, Material(s) Brass, Outside Diameter 3/4in, Plating Chrome-plated, Prop 65 Warning, This Product Can Expose You To Chemicals Including Lead [basis, For Listing Changed Effective November Lead And Lead Compounds, Which Are Known To The State Of California To Cause Cancer And, Birth Defects Or Other Reproductive Harm.

