KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L8JKABCP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Chicago Faucet L8JKABCP Spout 8" Chicago Leadfree
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | L8JKABCP |
| Manufacturer Part # | L8JKABCP |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Faucet L8JKABCP Material Brass, Length 8", Inner Diameter 1/2", Outer Diameter 3/4", Plating Chrome-plated, Lead Free Y, Gallons Per Minute 2.2, Liters Per Minute 8.3

