Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Chicago Metallic 90800 Detroit Style Pizza Pan Lid 11-3/16" X 15-1/8" X 1/2" Aluminum
| Manufacturer | Chicago Metallic Bakeware |
|---|---|
| Model Number | 90800 |
| Manufacturer Part # | 90800 |
| Style | Flat |
| Shape | Rectangular |
| Size | 11 - 12 Inches |
| Construction | Aluminum |
| Height | 0.5" |
| Width | 11.19" |
| Depth | 15.13" |
| Weight | 8.4 lbs |
| UPC | 00816865023951 |
About this item
Product Details
Product Details
Chicago Metallic Bakeware, 90800, Detroit Style Pizza Pan Lid, 11-3/16" x 15-1/8" x 1/2", aluminum, plain, made in the USA with global materials (Packed By: 12 Each Per Case)
