Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Churchill China ALBALWBM1 Bowl 10 Oz. 9-1/2" Dia.
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ALBALWBM1 |
| Manufacturer Part # | ALBALWBM1 |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 9" |
| Type | General Usage |
| Width | 9.5" |
| Weight | 18.6 lbs |
| UPC | 5034414476989 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ALBALWBM1, Bowl, 10 oz., 9-1/2" dia., round, wide embossed rim, ceramic, Churchill® Super Vit, Bamboo Spinwash, Alpine (US Stocked Item) (12 each per case)(order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

