Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Churchill China APRD26ST1 Tray 10-1/2" X 5-1/8" Shallow
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | APRD26ST1 |
| Manufacturer Part # | APRD26ST1 |
| Width | 10.5" |
| Depth | 5.13" |
| Weight | 7.94 lbs |
| UPC | 5034414470208 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, APRD26ST1, Tray, 10-1/2" x 5-1/8", shallow, obolong, white, microwave & dishwasher safe, Alchemy® abstract, includes 6 each per case (US Stock Item) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
