Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Churchill China APSBF1171 Plate 11" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | APSBF1171 |
| Manufacturer Part # | APSBF1171 |
| Size | 11.000" = 11" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Width | 11" |
| Weight | 3.8 lbs |
| UPC | 5034414488012 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, APSBF1171, Plate, 11" dia., round, 18 oz., medium rim, Ambiance, smoke black (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
