Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland C4014012 Terminal Block Spring Loa Ded 4 Wir
Item:
#1457452
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | C4014012 |
| Manufacturer Part # | C4014012 |
| Height | 1" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland C4014012 Terminal Block Spring Loa Ded 4 Wir
$9.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland C4014012 Terminal Block Spring Loa Ded 4 Wir