Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland C50170131 Immersion Heater9.9kw230 Vconne
Item:
#1271412
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | C50170131 |
| Manufacturer Part # | C50170131 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland C50170131 Immersion Heater9.9kw230 Vconne
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland C50170131 Immersion Heater9.9kw230 Vconne