Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland C6005416 Angle Connector 6x1/8 90 P2 P3
Item:
#1196743
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | C6005416 |
| Manufacturer Part # | C6005416 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland C6005416 Angle Connector 6x1/8 90 P2 P3
$21.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland C6005416 Angle Connector 6x1/8 90 P2 P3

