Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other CK4601247
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland CK4601247 Switch Kit
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | CK4601247 |
| Manufacturer Part # | CK4601247 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland CK4601247 Pushbutton Switch, 20(4)a/400v, Garland Fryer Edu-18sf Edu-36sf, Oven M42rc M43-1rc, M43-3rc M43rc M44rc M45rc M46rc M47-45rc M47-51rc, M47-68rc M47rc M48-51rc M48-68rc M48rc M54rc Ms42-6rc, Ms42-6rce Ms42rc Ms42rce Ms43rc Ms43rce Ms44rc, Ms44rce Ms54rc Ms54rce Mst42-6rc Mst42-6rce Mst42rc, Mst42rce Mst43rc Mst43rce Mst44rc Mst44rce Mst45rc, Mst45rce Mst46rc Mst46rce Mst47-51rc Mst47-51rce, Mst47-68rc Mst47-68rce Mst47rc Mst47rce Mst54rc, Mst54rce S684rc S684rc2 S686rc Ss684rc Ss684rc2, Ss686rc St284-rce St286-rce Su684rc Su684rc2 Su686rc

