Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland CLE100330 Hand Hole Gasket (ns) 5 1/16" X 4 1/8"
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | CLE100330 |
| Manufacturer Part # | CLE100330 |
| Height | 0.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland CLE100330 Hand Hole Gasket, [ 5-1/16" X 4-1/8" ] [rubber ] [ Type C] [ ] Black ], Profile Oval, Used On Hand Hole Cover Plate # 24-1163, Cleveland Steamers
