Free Shipping
Free Shipping
$1,015.88
$1,054.90
Compare Price
You save
$39.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland ELB01-0000017 Sc8210g004 W/ 240 Volt C Oil 1
Item:
#1457456
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | ELB01-0000017 |
| Manufacturer Part # | ELB01-0000017 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland ELB01-0000017 Sc8210g004 W/ 240 Volt C Oil 1
$1,015.88
$1,054.90
You save
$39.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland ELB01-0000017 Sc8210g004 W/ 240 Volt C Oil 1