$8.19
$8.50
Compare Price
You save
$0.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FA05002-16 O Ring Epdm E515 (a 113)
Item:
#1457685
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA05002-16 |
| Manufacturer Part # | FA05002-16 |
| Height | 0.58" |
| Width | 0.58" |
| Depth | 0.58" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FA05002-16 O Ring Epdm E515 (a 113)
$8.19
$8.50
You save
$0.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA05002-16 O Ring Epdm E515 (a 113)
