$0.90
$2.61
Compare Price
You save
$1.71
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FA05002-30 O Ring
Item:
#1139705
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA05002-30 |
| Manufacturer Part # | FA05002-30 |
| Height | 0.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Cleveland FA05002-30 O Ring
$0.90
$2.61
You save
$1.71
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA05002-30 O Ring
