Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA15018-7
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FA15018-7 Screw Phil Pan H Z Pl 6 32x1/4
Item:
#1215675
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA15018-7 |
| Manufacturer Part # | FA15018-7 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FA15018-7 Screw Phil Pan H Z Pl 6 32x1/4
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA15018-7 Screw Phil Pan H Z Pl 6 32x1/4