$7.48
$7.77
Compare Price
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FA95049 Wing Nut 1/4 20 18 8 S/s
Item:
#1148184
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA95049 |
| Manufacturer Part # | FA95049 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland FA95049 Wing Nut 1/4 20 18 8 S/s
$7.48
$7.77
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA95049 Wing Nut 1/4 20 18 8 S/s
