Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA95076
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FA95076 Stud 1/4 20 X 3/4 Clinc H S S
Item:
#1219119
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA95076 |
| Manufacturer Part # | FA95076 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA95076 Stud 1/4 20 X 3/4 Clinc H S S