Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FK05235
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK05235 Kit Elbow Street 90 De G. X 1
Item:
#1217260
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK05235 |
| Manufacturer Part # | FK05235 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK05235 Kit Elbow Street 90 De G. X 1
