$189.23
$206.83
Compare Price
You save
$17.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK105575 Valve Kit Relief 5 Psi
Item:
#1196379
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK105575 |
| Manufacturer Part # | FK105575 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK105575 Valve Kit Relief 5 Psi
$189.23
$206.83
You save
$17.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK105575 Valve Kit Relief 5 Psi
