Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK115417 Kit Steam Leak Repair 2 0.20 C
Item:
#1216220
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK115417 |
| Manufacturer Part # | FK115417 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK115417 Kit Steam Leak Repair 2 0.20 C
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK115417 Kit Steam Leak Repair 2 0.20 C