$265.63
$275.83
Compare Price
You save
$10.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK19947 Kit Switch Press.control
Item:
#1457697
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK19947 |
| Manufacturer Part # | FK19947 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK19947 Kit Switch Press.control
$265.63
$275.83
You save
$10.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK19947 Kit Switch Press.control
