$110.59
$114.84
Compare Price
You save
$4.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK22131 Kit Valve Safety 3/4in 15psi
Item:
#1457698
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK22131 |
| Manufacturer Part # | FK22131 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK22131 Kit Valve Safety 3/4in 15psi
$110.59
$114.84
You save
$4.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK22131 Kit Valve Safety 3/4in 15psi
