$307.98
$336.65
Compare Price
You save
$28.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK22193 Kit Valve Solenoid 3/4x 3/4 1
Item:
#1457699
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK22193 |
| Manufacturer Part # | FK22193 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK22193 Kit Valve Solenoid 3/4x 3/4 1
$307.98
$336.65
You save
$28.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK22193 Kit Valve Solenoid 3/4x 3/4 1
